11. Jarní cesta
Autor: Oldřich Hlavsa
(1889 Rybná - 1936 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 92 cm, výška: 80 cm, rámování: 92 x 104 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 20:03 SELČ
Zbývá: 11d 12h 16m 2s
Vyvolávací cena: 7 500 Kč