11. Jarní cesta
Autor: Oldřich Hlavsa
(1889 Rybná - 1936 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 92 cm, výška: 80 cm, rámování: 92 x 104 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 20:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč