41. Dívka s motýlem/Večerní krajina - L formát
Autor: František Sequens
(1836 Plzeň - 1896 Praha)
signováno vpravo dole, oboustranný obraz, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 67 cm, výška: 97 cm, rámování: 108 x 78 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.10.2019 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč