Pohled na město
Autor: František Bič
(1920 Brno - 1992 Brno)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 90/100, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie, datace: 1952
Šířka: 41 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 50,5 x 59,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 24.08.2023 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč