1314. Suchá kytice
Autor: František Bič
(1920 Brno - 1992 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1976
Šířka: 22,5 cm, výška: 58 cm, rámování: 72,5 x 35,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč