Kytice
Autor: František Bič
(1920 Brno - 1992 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1969
Šířka: 22 cm, výška: 61 cm, rámování: 74 x 34 cm
Konec dražby: 08.11.2023 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč