Miler - Dům v hájku
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 50,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 48 x 57,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 24.08.2023 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč