15. Muzeum Cluny Paris
signováno vpravo dole, zaskleno, na reversu autorský přípis
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 58 cm, rámování: 61 x 36 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.03.2019 19:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč