15. Námořníci na rozbouřeném moři
rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 8 cm, výška: 8 cm, rámování: 18 x 18 cm
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 07.03.2022 19:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 700 Kč