15. Neurčený autor
obraz olej na dřevě, romantická krajina s biblickým výjeve v rámu, rozměr 23x18 cm, rám mírně poškozen
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč