Procházka - Břízky
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 56 cm, rámování: 63 x 53 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 14.06.2023 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč