15. Steinocher J. - Krajina
Signováno, datováno vpravo dole.
Technika: olej na kartonu, datace: 1948
Šířka: 41 cm, výška: 29 cm, rámování: 42 x 54 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.11.2018 18:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč