150. Gejši
signováno vpravo dole, zaskleno
Šířka: 20 cm, výška: 36 cm, rámování: 40 x 25 cm
Konec dražby: 16.11.2021 20:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč