17. Žena
Autor: Jindřich Wielgus
(1910 Karviná - 1998 Praha)
plastika ženy, patinovaná sádra, signováno na plintě, mírná poškození
Technika: plastika, materiál: patinovaná sádra
Výška: 40 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.02.2023 19:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč