150. Málek Antonín (*1937-?)
olej na překližce, 39x51cm, rámováno 54x67cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč