150. Strážnice
signováno a datováno vpravo dole
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1948
Šířka: 23 cm, výška: 30,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 15.11.2021 20:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč