271. Kuřácké zátiší
Autor: Jan Rapin
(1956 Praha)
signováno dole uprostřed, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 30 cm, rámování: 44 x 63,5 cm
Konec dražby: 05.10.2020 22:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč