48. Dívka s maskou

Autor: Jan Rapin
(1956 Praha)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 2000
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 63 x 53 cm

Konec dražby: 22.10.2019 21:04 SELČ

Zbývá: 0d 13h 2m 22s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč