3. Dotek tvých vlasů (na mém čele)

Autor: Milan Romaňák
(1957 Šahy)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 1997
Šířka: 37 cm, výška: 31 cm, rámování: 44,5 x 50,5 cm

Konec dražby: 23.10.2019 19:34 SELČ

Zbývá: 1d 11h 18m 42s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč