151. Zima
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Šířka: 31 cm, výška: 22 cm, rámování: 48 x 56 cm
Konec dražby: 04.11.2020 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč