102. Usměvavý klučina
Autor: Felix Vally
(1866 - 1954)
signováno vpravo dole, krakeláž, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 55 x 45 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 17.12.2019 20:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč