1256. Dívka s motýlem
Autor: Jiří Hadlač
(1927 Divín, Slovensko - 1991 Velké Opatovice)
signováno a datováno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1976
Šířka: 36 cm, výška: 46 cm, rámování: 60 x 47 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč