64. Domy
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 37 cm, rámování: 42 x 43 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč