67. Udine v Itálii
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 28 cm, výška: 52 cm, rámování: 72 x 46 cm
Konec dražby: 08.06.2022 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč