13. Snopky na Baldově
Autor: Jan Paroubek
(1877 Bezděkov - 1962 Domažlice)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 53,5 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 51 x 66 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.10.2022 19:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč