Chalupa v Luženicích
Autor: Jan Paroubek
(1877 Bezděkov - 1962 Domažlice)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 44 cm, výška: 33 cm, rámování: 54 x 44 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 16.11.2023 21:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč