152. Máky
nesignováno, rámováno v pěkném zlaceném rámu o šířce lišty 8 cm, vnitřní rozměr rámu 50 x 68,5
Technika: olej na plátně
Šířka: 68 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 62 x 81 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 20.07.2021 21:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč