152. Nečitelná signatura
olej na plátně, sig. PD, Strom, paspartováno, rozměr 27 x 16 cm, rámováno 45 x 35 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč