152. Nesignováno
Nesignováno, řídký olej na kartonu, Květina ve váze, rozměr 30,5 x 19 cm, rámováno 35,5 x 24 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč