152. Odkládací stolek se šuplíkem
Dřevěný odkládací šicí stolek s jedním šuplíkem. Soustružené nohy.
Materiál: dřevo, datace: 19. století
Šířka: 63 cm, výška: 78 cm, hloubka: 46 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.04.2018 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč