152. Pohled z okna severního pokoje Velkopřerovského náměstí
Tento naivní obrázek malovala matka z okna severního pokoje v "našem" domě na Velkopřerovském náměstí. Je to pohled.....napsaný celý příběh najdete z rubové strany díla. Signováno uprostřed J. S,etanová a také vlevém spodním rohu.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 35,5 cm
Konec dražby: 08.11.2021 21:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč