152. Vaner Václav (*1896-?)
olej na plátně, Břízy, poškozeno, sign PD, 50x70cm, rámováno 58x80cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč