147. Vesnice u jezera

Autor: Václav Vojtěch Novák
(1901 Semily - 1969 Jindřichův Hradec)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, věnování od autora na reverzu
Technika: pastel na kartonu, datace: 1965
Šířka: 17 cm, výška: 12 cm, rámování: 15 x 20

Konec dražby: 14.05.2024 20:48 SELČ

Zbývá: 12d 19h 43m 49s

Vyvolávací cena: 500 Kč