181. Úplněk
Autor: Václav Vojtěch Novák
(1901 Semily - 1969 Jindřichův Hradec)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie, datace: 1944
Šířka: 6,5 cm, výška: 7,5 cm, rámování: 28 x 34 cm
Konec dražby: 08.02.2022 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč