184. Domy
Autor: Václav Vojtěch Novák
(1901 Semily - 1969 Jindřichův Hradec)
Signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 39/50, rámováno a zaskleno
Technika: litografie, datace: 1944
Šířka: 27 cm, výška: 17 cm, rámování: pošk. 32 x 41 cm
Konec dražby: 08.02.2022 20:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč