Pohled do krajiny

Autor: Lubomír Bartoš
(1937 Klopina)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: monotyp, datace: 1972
Šířka: 55 cm, výška: 36 cm, rámování: 60,5 x 79
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.02.2024 20:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč