12. Pohled do krajiny
Autor: Jan Bartoš
(1927 Brno - 1996 ?)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel, datace: 1972
Šířka: 55 cm, výška: 36 cm, rámování: 60,5 x 79
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 20:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč