133. Kytice
Autor: Lubomír Bartoš
(1937 Klopina)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1980
Šířka: 27 cm, výška: 41 cm, rámování: 51,5 x 36,5 cm
Konec dražby: 10.08.2021 21:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč