Město
Autor: Lubomír Bartoš
(1937 Klopina)
signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 10/60, zaskleno
Technika: lept, datace: 1994
Šířka: 30 cm, výška: 23 cm, rámování: 39 x 45 cm
Konec dražby: 10.07.2023 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč