Pohled do krajiny
Autor: Lubomír Bartoš
(1937 Klopina)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: monotyp, datace: 1972
Šířka: 55 cm, výška: 36 cm, rámování: 60,5 x 79
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.06.2023 21:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč