14. Sedící žena

Autor: Viera Bartková Mertová
(1924 Košice, Slovensko - 2015 Slovensko)

nesignováno
Technika: tempera
Šířka: 33 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 48 cm

Konec dražby: 19.09.2019 19:43 SELČ

Zbývá: 1d 3h 50m 47s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč