22. Znamení

Autor: Oldřich Eichler
(1941 Býškovice - 2014 ?)

signováno a datováno na reversu, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1996
Šířka: 71 cm, výška: 76 cm, rámování: 84 x 79 cm

Konec dražby: 13.05.2024 20:07 SELČ

Zbývá: 12d 9h 14m 8s

Vyvolávací cena: 10 000 Kč