269. Křížek na rozcestí
Autor: Vilma Vrbová Kotrbová
(1905 Kutná Hora - 1993 Praha)
Signováno a datováno vlevo dole, orámováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1925
Šířka: 64 cm, výška: 49 cm, rámování: 56,5 x 71,5 cm
Konec dražby: 09.12.2020 21:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč