153. Hluboš J.
olej na kartonu, sign. PD, Les, poškozeno, rámováno, 50x71cm, 59x79cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč