153. W. J. Černý - Opar nad lesní říčkou
signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na sololitu
Šířka: 48 cm, výška: 33 cm, rámování: 49 x 64 cm
Konec dražby: 05.05.2020 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč