28. Cesta v lese

Autor: C. Schumann

signováno vlevo dole, široký zlacený rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 89 cm, výška: 62 cm, rámování: 87 x 114 cm

Konec dražby: 12.07.2022 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 200 Kč