Cesta v lese L formát
Autor: C. Schumann
signováno vlevo dole, široký zlacený rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 89 cm, výška: 62 cm, rámování: 87 x 114 cm
Konec dražby: 10.04.2024 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč