Kytice

Autor: Bedřich Horálek
(1913 Hradec Králové - 1981 ?)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu darování
Technika: olej na plátně, datace: 1940
Šířka: 37 cm, výška: 55,5 cm, rámování: pošk. 72 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 20.07.2021 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč