Květina a její váza

Autor: Bedřich Horálek
(1913 Hradec Králové - 1981 ?)

Signovánovptavo dole, číslováno 60/120, Rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 40 cm, výška: 54 cm, rámování: 67 x 52,5 cm

Konec dražby: 09.12.2020 19:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč