154. Blondelový rám
Šířka: 61 cm, výška: 48 cm, rámování: výřez: 36 x 49 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.04.2022 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč