154. Bůh Otec
Polychromovaná dřevořezba střední Evropa. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ přiloženo
Technika: dřevořezba, datace: 2. pol. 18. století
Výška: 105 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.03.2022 20:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč